Відгуки по товарах Help ID
Браслет супер, якість хороша! Добре, що регулюється! Сину дуже сподобався!
Заказывала внучкам, внешне очень понравились, по размеру и качеству гравировки отпишусь позднее
Дякуємо за відгук!
Браслет отримала дуже швидко, якість гарна, на руку маленької дитини підійшов добре
Дякуємо за відгук!
Дуже вдячні. Все супер! Замовлення відправлено швидко. Якість відмінна. Задоволені. Дякуємо
Дякуємо за відгук!
Оперативно, якісно, враховані всі побажання
Дякуємо за відгук!
Із плюсів:допомогли сформувати групове замовлення,кілька разів навіть вносили правки,швидко надійшов, безкоштовна доставка Із мінусів: дуже тугий матеріал, маленькі розміри,хоча на сайті написано,що підійде навіть на 13 років,а на ділі туго навіть на 5
Добрий день. Дякуємо за відгук. В комплекті йде дві резинки, спробуйте надіти на руку бульший розмір, він 16 см.
Браслет дуже стильно виглядає. Добре тримається на руці, підійшов на худеньку руку сина.
Дякуємо за відгук!
Дякую за швидкий сервіс, та за запасну резинку) радію
Дякуємо за відгук та фото!
Дякую, все просто чудово. Головне діти в захваті
Дякуємо за відгук!
Очень отличный браслетик ,заказывала ребёнку в сад ,гравировка сделана очень хорошо ,прислали на следующий день ,буду заказывать и дальше здесь)
Дякуємо за відгук! Раді що вам сподобалось.












Дякуємо за фото і відгук!