Адресник для собак та котів

Адресник 13mm natural
Адресник 13mm natural-foto2
Адресник 13mm natural-foto3

Адресник 13mm natural

290 грн

Адресник для собак 19mm black
Адресник для собак 19mm black-foto2
Адресник для собак 19mm black-foto3
Адресник для собак 22mm natural
Адресник для собак 22mm natural-foto2
Адресник 13mm black
Адресник 13mm black-foto2
Адресник 13mm black-foto3

Адресник 13mm black

290 грн

Адресник для собак 19mm natural
Адресник для собак 19mm natural-foto2
Адресник для собак 19mm natural-foto3
Показано з1 по5 з5 (всього1 сторінок)


Відгуки про товари

Адресник для собак та котів

Адресник для тварин

Всі ми любимо домашніх тварин, і не за їх красу, а за доброту, знаходження пухнастого створіння в нашому будинку. Підняв на руки, потискати трішки, поліпшив собі настрій і готово. Що там блищить на маленькому нашийнику? Це ж наш адресник для собаки.

Процес вигулу домашніх тварин вважається особливою справою. Після важкого робочого дня вигул - це невелика прогулянка, можливість подихати свіжим повітрям і звільнити голову від величезної кількості думок. Ви просто тут і зараз, насолоджуєтесь процесом. Бонус до цього - інші люди. Всі любителі собак або котяшники району знайомі, і завжди раді підтримати розпочату розмову.

До речі, адресник для кота теж стане в нагоді. Багато хто випускає котиків трохи прогулятися, а наша табличка на нашийнику - це приємна дрібниця, яка вбереже улюбленця від викрадення. Скажімо, йде по вулиці любитель котиків. Дивиться, бродить голодне красиве створення, ну явно загубилося. З адресою на шматочку нержавійки така проблема автоматично відпаде, а з доброю людиною можна ще й подружитися.


Трохи про наш товар

Перед Вами дуже корисна річ - адресник для домашнього улюбленця. Місце проживання, як і кличка собаки або кота, гравіюється нами на маленькій пластині з нержавіючої сталі. Ніякого потемніння, іржі або неприємних металевих запахів. Пластина закріплена до зручної силіконової вставки, легко кріпиться до нашийника.

Силіконова вставка різних кольорів. Вибирайте на свій смак, розміщуйте на нашийнику і спокійно випускайте улюбленця на самостійну прогулянку. Якщо і втече або загубиться випадковим чином, добрі люди знайдуть, побачать вказану адресу і повернуть Вашу тварину назад.Підписка на новини: